Dlaczego my?

Dlaczego
my?

Moja działalność nastawiona jest na turystykę o charakterze indywidualnym lub w małych grupach co gwarantuje bezpieczna
i kameralna atmosferę jakże istotną w dzisiejszych czasach.

Profesjonalizm w przygotowywaniu imprez turystycznych/eventów wynikający z bardzo dobrej znajomości realiów Chorwacji, wieloletniej edukacji w tym kraju, pracy
i nawiązania relacji z miejscowymi kontrahentami oraz różnorodnymi dostawcami usług.

Twoje podróże przygotowywane są w myśl zasady tailor made (podróże szyte na miarę) spełniam twoje oczekiwania, dopasowuje plan do Twojej osoby, staram się kreować taką rzeczywistość jakiej oczekujesz.

Niepowtarzalność możesz być pewien że nikt inny nie odbędzie takiej samej wycieczki, każda z nich ma charakter głęboko indywidualny i jest odzwierciedleniem zachcianek oraz preferencji danej osoby.

Dyskrecja to w jaki sposób zechcesz spędzać swój czas będzie tylko wiedzą dostępną dla Ciebie oraz dla mnie.

Wsparcie i doradztwo oferujemy Ci je na każdym etapie naszej współpracy, zależy nam na pełnej informacji i Twoim komforcie w tym zakresie.

 

Pomysłowość to cecha charakterystyczna naszego działania, staramy się myśleć nieszablonowo, niestandardowo, wszystko po to by Twoje doznania i wrażenia były wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju.

 

Odpowiedzialność to jedna z naszych naczelnych zasad, polecamy i proponujemy rzeczy, które są przez nas sprawdzone
i przetestowane.

Bezpieczeństwo jest podstawą, która obowiązuje zawsze i wszędzie. Aby Ci je zapewnić posiadamy niezbędne ku temu dokumenty oraz certyfikaty.

Chcemy podczas naszych wspólnych projektów dać ci komfort zarówno fizyczny jak i psychiczny.

Tworząc projekty staramy się dawać maksymalnie elastyczną ofertę, która zadowoli nawet najbardziej wymagających zleceniodawców.